אני בכמה מילים
אודות

G.D FINANCE המשרד לתכנון פיננסי ופנסיוני אישי ודיסקרטי שנועד לתת לך הרבה יותר כלים לנהל את ההון האישי והמשפחתי בצורה יעילה, מבוקרת ונכונה.

נגן וידאו אודות גיא דובז'ינסקי

מאפשר לך לרתום ניסיון של שני עשורים בניהול כספים בחברות שונות , מתכנן פיננסי בצד שלך ,שיעזור לך לבחור נכון, לבדוק, להשוות , לראות את התמונה הרחבה של מצבת הנכסים שלך ,לבצע התאמות נדרשות ללא זיקה לשום גוף מנהל ולעזור לך להגיע למטרות שלך בצורה נכונה יותר.

לאחר ניסיון בקבלת החלטות השקעה בניהול כספים של חברות ושל אנשים פרטיים החלטתי לפתוח חברה שתספק תכנון נוכחי ועתידי נכון ותנתח את מצבת הנכסים וההשקעות של הלקוחות שרוצים  לראות קדימה, שמבינים שלעבוד עם מתכנן פיננסי מטעמם שלא מחוייב לשום חברה, בצורה אישית, מול מספר גדול של חברות, מוצרים, תקנות רגולטוריות, מטרות פיננסיות ופנסיוניות שונות, מאפשר להם  להגדיל את ארגז הכלים, ואת הכוח לראות נכון את המטרות הפיננסיות, להתעלם מהיסחי דעת תקשורתיים  ושיווקיים, לדעת יותר  על המוצרים ועל החברות, לדעת להשוות ביצועים של חברות, לשלם בדיוק מה שצריך ולא יותר, ולראות את הקשר בין כל המוצרים השונים בראייה הוליסטית. אנו יודעים להראות גם בתוך פירמות פיננסיות את ההבדל בין חברות קשורות מתחרות  שמנהלות מוצרים שונים תחת אותה פירמה ללא זיקה למחלקה כזו או אחרת .
אנחנו עוקבים אחר החברות ואחר הנעשה בעולם הפנסיה ומחויבים רק ללקוחות שלנו.
מעבר לכל אנו מאמינים במקצוענות ובשירות אישי.
זמינות היא הכרח, ניהול כספים  והכרת החומר המקצועי הם הכרח בתכנון ההון האישי.
דיסקרטיות, ואמנת שירות הם הבסיס הראשוני לפעילות חברה ולקשר האישי עם הלקוחות שלנו.
האחריות הפיננסית והפנסיונית היום היא בידי האנשים, תוחלת חיים מתארכת, ומטרות שונות
הם רק חלק מהסיבות שתכנון פיננסי ראשוני ומתמשך מצד גוף עצמאי ,שקשור רק ללקוח ועובד עם מספר רב של חברות הוא כלי הכרחי בניהול ההון האישי  .
שגר ושכח זו אסטרטגיה שמאוד קשה ליישם אותה בניהול הנכסים שלנו במציאות שבה לצאת לפנסיה במקום העבודה הנוכחי שלנו זה כמעט לא אפשרי, שנדרש לבחון מעת לעת את הגופים שמנהלים לנו את הכסף, לבצע את ההתאמות , לשלם דמי ניהול תחרותיים הם הכלים שבשליטתנו.
חלק ניכר מזמני אני משקיע במעקב אחר החברות, מחובר למחלקות מחקר ודורש מעצמי לא פחות ממה שאני מצפה מחברות הניהול שמשקיעות את כספי לקוחותינו.
לקוחות המשרד מבינים שנדרש הרבה יותר מלפענח טבלאות השוואה ותשואה של אתרי משרד האוצר, שנדרשת הבנה של השוק , ןלספק להם מקסימום כלים לקבלת החלטות נכונה  וערוץ תקשורת פתוח  וישיר מולי בכל עת שיחפצו.
בנוסף בחינת התיק הפנסיוני  והביטוחי האישי מעת לעת בהתאם  למצב הלקוחות שלנו ובהמשך לרפורמות שמתבצעות הם הבסיס  להתנהלות נכונה ואחראית .
פיזור סיכונים, הקטנת סטיית תקן של התיק הכולל הם הליבה של תכנון פיננסי ופנסיוני.

אודותי:
גיא דובז'ינסקי -מנכ"ל ובעלים .
סוכן ביטוח מתכנן פיננסי ופנסיוני מורשה מטעם משרד האוצר.
בעל תואר ראשון (BA) ושני (MBA) במנהל עסקים.
ניהלתי כספים וצברתי ניסיון רב  לאחר כעשרים שנות פעילות בתחום שוק ההון, פיננסים והשקעות וכל זאת תחת רישיון מנהל תיקים מוסמך .
במהלך שנים אילו עבדתי בכמה מחברות ההשקעה המובילות בישראל, כמנהל השקעות ראשי, וכמנהל תיקים אישי של לקוחות עושר ושל כספי  תאגידים  ועמותות.
אני נשוי ואב לשניים.
תחביבי העיקרי הוא אומנויות לחימה שונות אותן אני מתרגל כבר שנים רבות ותרגול זה מעניק לי כלים רבים לחיים,למשמעת  וחיוניות.

שנקבע שיחה ונאפיין את התיק הפיננסי שלך?
אם צברתם נכסים פיננסים מעל 2 מיליון שח ותרצו לקבל שירות מותאם אישית בכל סגי החיסכון וההשקעה במשרד אקסלוסיבי, ניתן להשאיר פרטים לשיחה ללא עלות ולקבל מענה תוך 24 שעות