שירותים פיננסים

החופש לבחור

מאמרים נוספים

משקיע כשיר

משקיע כשיר

ריבוי בהצעות השקעה ייחודיים עבור לקוחות כשירים בלבד ובמקביל הגידול במספר הלקוחות הכשירים בשנים האחרונות, מוביל לצורך ב "עשיית סדר" בנושא השקעות עבור לקוחות הנחשבים

קרא עוד »
הלוואה מקופת גמל ומינוף הכסף

הלוואה מקופת גמל ומינוף הכסף

התחרות בשוק ההלוואות והריבית הנמוכה בעשור האחרון הגבירו את הצורך להגדיל את ההון העצמי ולמנף אותו לצורך השקעות נוספות הן פיננסיות והן ריאליות והביאו את

קרא עוד »
השקעה בקרנות נדלן

השקעה בקרנות נדלן בחו"ל ובארץ

המשיכה של משקיעים לעולם הנדלן נובעת מהרצון לקבל תשואה שוטפת או להחזיק בנכס שמשביח את ערכו באה לידי ביטוי גם בעולם ההשקעות הפיננסי באמצעות מוצרי

קרא עוד »
מבזקון פיננסי למרץ

מבזקון חודש מרץ 2022

צהרים טובים לפני שנתיים בחודש פברואר השוק האמריקאי נפל בחודש אחד בערך בשלושים אחוז והחל לעלות בחזרה לאחר חודש בלבד, בתחילת ינואר 22 השוק האמריקאי

קרא עוד »
אגרות חוב

אגרות חוב והשקעה בהן

רוב החסכונות של הציבור מושקע באפיקים סולידיים בכדי להפחית את התנודות במוצרי ההשקעות ולגוון את הסיכון. למעשה, מרבית המשקיעים הם "שונאי סיכון" ולכן מרבית הכספים נמצאים

קרא עוד »

בשני העשורים האחרונים, עולמות הפיננסים והפנסיה עברו שינויים משמעותיים, בד בבד עם שינוי תוחלת החיים. רוב החסכונות שלנו עברו לשוק החופשי, ותלויים בתנודות השוק. עולם המיסוי השתנה. וחופש הבחירה התרחב ויחד איתו גם מגוון האפשרויות לחיסכון.

הריבית הנמוכה, ריבוי החברות והמוצרים, המשברים הפיננסים והריאליים, כל אלה מהווים אתגר גדול בעולם שבו הפנסיות פגיעות וביטוח לאומי בגרעון עצום. ולכן, ללא תכנון מראש סביר להניח שחלקנו נישאר עם מעט כסף בשליש האחרון לחיינו.

שינוי משמעותי נוסף הוא שאם בעבר הכסף הפנוי היה מושקע בבנק בלבד, הרי שהיום, בעקבות רפורמות שביצעה המדינה, כבר פתוחות בפנינו אפשרויות נוספות להשקיע ולחסוך כסף פנוי ונזיל במוצרים, שיכולים לחסוך לנו מס, עלויות ולהניב תשואות זהות למוצרי הפנסיה שלנו.כמו כן  יש לנו את האפשרות להשוות בין אפשרויות אילו וגם לבצע שינויים ולעבור בין חברות ,מוצרים  ומסלולים ללא עלויות או תשלום מס רווחי הון.

ויחד עם החופש לבחור, מגיעה גם האחריות…

החלטות פיננסיות לאורך חיינו הן בעלות משמעות רבה, אפילו קריטית! והחלטות לא נכונות עלולות להיות אפילו הרסניות לרווחה הכלכלית שלנו. ובעולם של שינוייים מהירים: דמוגרפיים, טכנולוגיים וכלכליים, חשוב שאותן החלטות יקחו את כל השינויים הללו בחשבון תוך כדי גמישות והתאמות. ואילו בדיוק המקומות בהם יד מכוונת של איש מקצוע בעל ידע וניסיון, יכולה לעשות את כל ההבדל.

סוכן/מתכנן פיננסי אישי, שאינו פועל מטעם חברה כזו או אחרת, ועם זאת מכיר היטב את החברות הפועלות בשוק, ואת המוצרים שיכולות להציע, יכול לסייע לך בניהול מצבת הנכסים שלך לטווח הארוך, תוך בקרה מתמשכת ושוטפת על עלויות חברות הניהול ומיקסום התשואות שתוכל לקבל.

תיקי השקעות , פוליסות חיסכון והשקעה, קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים ,השקעות אלטרנטיביות  וביטוחים פנסיוניים, הם המרכיבים העיקריים בתיק הנכסים שלנו. ואת כל אלה קשה לנהל כאשר מתייחסים לכל מוצר בנפרד ומנסים לעקוב אחר ביצועים, עלויות, ושינויים ברגולציה.

מתכנן פיננסי אישי יודע להבין את הצרכים האישיים של הלקוח המעוניין לחסוך, ולהתאים לו את המוצרים הנכונים לו. וכמובן לבצע ניהול שוטף ובקרה על תיק הלקוח כולו. דבר זה מתאפשר מכיוון שיש לו את היכולת לראות את ה"תמונה הגדולה" של הכסף הפנוי, החיסכון הפנסיוני והתיק הביטוחי של מי שנעזר בו. ליכולת זו יש יתרון גדול עבור מי שרוצה להתנהל נכון יותר פיננסית, ולחסוך יותר כסף לעתיד בצורה נכונה בהתאם לרצונותיו.

אנחנו ב- G.D finance מעניקים לך הלקוח, שירות של תכנון פיננסי, פנסיוני וביטוחי אישי, עם המון יחס אישי, ומקצועיות ושירות ללא פשרות! כדי שתוכל להיות שקט ובטוח.

קצת עליי מייסד החברה והבעלים גיא דובז'ינסקי:

אני בעל תואר BA בכלכלה מטעם המכללה למנהל ותואר שני (MBA) במנהל עסקים מטעם הקריה האקדמית אונו.

וכמו כן, אני סוכן פנסיוני מורשה מטעם משרד האוצר ובעל רישיון מנהל תיקי השקעות  מותלה.

יש לי ניסיון מקצועי רב ונרחב בתחום ניהול השקעות וכספים משנת 1999.

בין התפקידים שמילאתי בתחום: מנהל השקעות ראשי של חברת השקעות מקבוצת בנק אוצר החייל (תחת רישיון של מנהל תיקים מוסמך), ניהול כספי חברות, השתתפות בדירקטוריון ובוועדות השקעה. ועבודה מול לקוחות פרימיום בבתי השקעות מהגדולים בארץ כמו חברת כלל וחברת הראל פיננסים.

נשוי ואב לשניים ומתגורר בנס ציונה

גיא דובז'ינסקי -מנכ"ל ובעלים
גיא דובז'ינסקי -מנכ"ל ובעלים

בעל תוארBA  בכלכלה מטעם המכללה למנהל ותואר שני (MBA) במנהל עסקים מטעם הקריה האקדמית אונו. ניסיון של שני עשורים בניהול כספים ותכנון פיננסי, פועל מתוך התאמת הכלי הפיננסי ללקוח.

שנקבע שיחה ונאפיין את התיק הפיננסי שלך?
נוודא שהעמלות שלך הוגנות, נבדוק הטבות מס ותקבל כלים לבניית עתיד פיננסי חזק יותר