שירותים פיננסים

החופש לבחור

מאמרים נוספים

הראל מגוון

מבזק יוני 24

חצי שנה חזקה בשוק המניות מאחורינו, בחצי שנה הבורסה המקומית עלתה פי 2 מתשואה המניות בשנת 2023 אבל שוק אגרות החוב ממשיך לאכזב לאור דחיות

קרא עוד »
תקציר אפריל- מאי 2022 בשווקים הפיננסים

מבזק מאי 24

חודש יוני נכון לימים אלה עדיין חיובי בבורסה בארה"ב ואילו בישראל המלחמה ממשיכה להקשות על הבורסה להתרומם אבל בסיכום חצי שנתי המניות בארץ עלו. אנחנו

קרא עוד »

מבזק אפריל 24

בחודש אפריל ראינו " תיקון" קטן בשווקים העולמיים בעיקר בגלל שתי סיבות האחת היא תשואות גבוהות באגרות החוב האמריקאיות שטיפסו לרמה גבוהה משום שהמשקיעים מבינים

קרא עוד »

בשני העשורים האחרונים, עולמות הפיננסים והפנסיה עברו שינויים משמעותיים, בד בבד עם שינוי תוחלת החיים. רוב החסכונות שלנו עברו לשוק החופשי, ותלויים בתנודות השוק. עולם המיסוי השתנה. וחופש הבחירה התרחב ויחד איתו גם מגוון האפשרויות לחיסכון.

הריבית הנמוכה, ריבוי החברות והמוצרים, המשברים הפיננסים והריאליים, כל אלה מהווים אתגר גדול בעולם שבו הפנסיות פגיעות וביטוח לאומי בגרעון עצום. ולכן, ללא תכנון מראש סביר להניח שחלקנו נישאר עם מעט כסף בשליש האחרון לחיינו.

שינוי משמעותי נוסף הוא שאם בעבר הכסף הפנוי היה מושקע בבנק בלבד, הרי שהיום, בעקבות רפורמות שביצעה המדינה, כבר פתוחות בפנינו אפשרויות נוספות להשקיע ולחסוך כסף פנוי ונזיל במוצרים, שיכולים לחסוך לנו מס, עלויות ולהניב תשואות זהות למוצרי הפנסיה שלנו.כמו כן  יש לנו את האפשרות להשוות בין אפשרויות אילו וגם לבצע שינויים ולעבור בין חברות ,מוצרים  ומסלולים ללא עלויות או תשלום מס רווחי הון.

ויחד עם החופש לבחור, מגיעה גם האחריות…

החלטות פיננסיות לאורך חיינו הן בעלות משמעות רבה, אפילו קריטית! והחלטות לא נכונות עלולות להיות אפילו הרסניות לרווחה הכלכלית שלנו. ובעולם של שינוייים מהירים: דמוגרפיים, טכנולוגיים וכלכליים, חשוב שאותן החלטות יקחו את כל השינויים הללו בחשבון תוך כדי גמישות והתאמות. ואילו בדיוק המקומות בהם יד מכוונת של איש מקצוע בעל ידע וניסיון, יכולה לעשות את כל ההבדל.

סוכן/מתכנן פיננסי אישי, שאינו פועל מטעם חברה כזו או אחרת, ועם זאת מכיר היטב את החברות הפועלות בשוק, ואת המוצרים שיכולות להציע, יכול לסייע לך בניהול מצבת הנכסים שלך לטווח הארוך, תוך בקרה מתמשכת ושוטפת על עלויות חברות הניהול ומיקסום התשואות שתוכל לקבל.

תיקי השקעות , פוליסות חיסכון והשקעה, קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים ,השקעות אלטרנטיביות  וביטוחים פנסיוניים, הם המרכיבים העיקריים בתיק הנכסים שלנו. ואת כל אלה קשה לנהל כאשר מתייחסים לכל מוצר בנפרד ומנסים לעקוב אחר ביצועים, עלויות, ושינויים ברגולציה.

מתכנן פיננסי אישי יודע להבין את הצרכים האישיים של הלקוח המעוניין לחסוך, ולהתאים לו את המוצרים הנכונים לו. וכמובן לבצע ניהול שוטף ובקרה על תיק הלקוח כולו. דבר זה מתאפשר מכיוון שיש לו את היכולת לראות את ה"תמונה הגדולה" של הכסף הפנוי, החיסכון הפנסיוני והתיק הביטוחי של מי שנעזר בו. ליכולת זו יש יתרון גדול עבור מי שרוצה להתנהל נכון יותר פיננסית, ולחסוך יותר כסף לעתיד בצורה נכונה בהתאם לרצונותיו.

אנחנו ב- G.D finance מעניקים לך הלקוח, שירות של תכנון פיננסי, פנסיוני וביטוחי אישי, עם המון יחס אישי, ומקצועיות ושירות ללא פשרות! כדי שתוכל להיות שקט ובטוח.

קצת עליי מייסד החברה והבעלים גיא דובז'ינסקי:

אני בעל תואר BA בכלכלה מטעם המכללה למנהל ותואר שני (MBA) במנהל עסקים מטעם הקריה האקדמית אונו.

וכמו כן, אני סוכן פנסיוני מורשה מטעם משרד האוצר ובעל רישיון מנהל תיקי השקעות  מותלה.

יש לי ניסיון מקצועי רב ונרחב בתחום ניהול השקעות וכספים משנת 1999.

בין התפקידים שמילאתי בתחום: מנהל השקעות ראשי של חברת השקעות מקבוצת בנק אוצר החייל (תחת רישיון של מנהל תיקים מוסמך), ניהול כספי חברות, השתתפות בדירקטוריון ובוועדות השקעה. ועבודה מול לקוחות פרימיום בבתי השקעות מהגדולים בארץ כמו חברת כלל וחברת הראל פיננסים.

נשוי ואב לשניים ומתגורר בנס ציונה

גיא דובז'ינסקי -מנכ"ל ובעלים
גיא דובז'ינסקי -מנכ"ל ובעלים

בעל תוארBA  בכלכלה מטעם המכללה למנהל ותואר שני (MBA) במנהל עסקים מטעם הקריה האקדמית אונו. ניסיון של שני עשורים בניהול כספים ותכנון פיננסי, פועל מתוך התאמת הכלי הפיננסי ללקוח.

שנקבע שיחה ונאפיין את התיק הפיננסי שלך?
אם צברתם נכסים פיננסים מעל 2 מיליון שח ותרצו לקבל שירות מותאם אישית בכל סגי החיסכון וההשקעה במשרד אקסלוסיבי, ניתן להשאיר פרטים לשיחה ללא עלות ולקבל מענה תוך 24 שעות